Zniszczone lub suche włosy po farbowaniu? Poznaj terapię ratunkową.

Farbowanie i rozjaśnianie włosów niesie ze sobą ryzyko ich wysuszenia czy nawet zniszczenia. Kto nie miał takiego problemu niech pierwszy rzuci kamieniem. Jednak nie wszystko stracone. W artykule przedstawiamy kurację kosmetykami Yellow, która pomoże odzyskać dawny blask i siłę włosa.

Oto skuteczna kuracja kosmetykami firmy Yellow z serii Color Care (o kosmetykach dowiedz się więcej w poprzednim wpisie) w kooperacji z olejkiem ochronnym z serii Color. Choć kosmetyki te działają utrwalająco na kolor to można je również z powodzeniem stosować w terapii do włosów wysuszonych farbowaniem lub nawet zniszczonych farbowaniem czy rozjaśnianiem. Kosmetyki pomagają odżywić włosy nadając im utracony blask, nawilżenie i witalność. Przekonaj się o tym! Poniżej umieszczamy instrukcje.

Suche od farbowania i bardzo suche włosy

 1. Nałóż Color Care Shampoo na skórę głowy oraz włosy, wmasuj i spłucz delikatnie. Powtórz, jeśli konieczne.
  color care 1
 2. Usuń nadmiar wody zawijając włosy w ręcznik. Wymieszaj 30 g Color Care Mask z fiolką Yellow Color Protective Oil (13 ml). Nanieś na całą długość włosów i ich końcówki używając pędzla lub grzebienia. Zawiń włosy w ręcznik zwilżony ciepłą wodą. Zostaw na 5 minut, zwilżając co jakiś czas ręcznik ciepłą wodą, tak aby utrzymać ciepło.
  color care 2
 3. Spłucz włosy.
  color care 3
 4. Osusz włosy ręcznikiem, rozprowadź Color Care Leave-in Serum zarówno po całej długości jak i ich końcach. Wysusz i/lub wystylizuj włosy. Ponownie nałóż produkt (1-2 naciśnięć pompki) na całej długości i końcach włosów, żeby wykończyć stylizację.
  color care 4

Zniszczone włosy od farbowania

 1. Rozprowadź Yellow Color Protective Oil (13 ml – dla włosów o średniej długości) równomiernie po całych włosach i ich końcówkach.
  color care deep 1
 2. Wysusz włosy.
  color care deep 2
 3. Użyj prostownicy (180°C), dzieląc włosy na pasma o grubości ok. 3 cm i przesuwając po nich prostownicę dwukrotnie.
  color care deep 3
 4. Następnie nałóż Color Care Shampoo na skórę głowy oraz włosy, wmasuj i spłucz delikatnie. Powtórz, jeśli konieczne.
  color care deep 4
 5. Usuń nadmiar wody zawijając włosy w ręcznik. Nanieś Color Care Mask na całą długość włosów i ich końcówki używając pędzla lub grzebienia. Zostaw na 3 – 5 minut i spłucz włosy.
  color care deep 5
 6. Osusz włosy ręcznikiem, rozprowadź Color Care Leave-in Serum zarówno po całej długości jak i ich końcach. Wysusz i/lub wystylizuj włosy. Ponownie nałóż produkt (1-2 naciśnięć pompki) na całej długości i końcach włosów, żeby wykończyć stylizację.
  color care deep 6
Używamy cookies. Dowiedz się więcej tutaj.