Botoks włosów. Jego sekret oraz jak i czym wykonać?

Botoks włosów potrafi czynić cuda! Dowiedz się na czym polega i jak prawidłowo go wykonać. Przywróć włosom blask, elastyczność i delikatność. To proste.

Botoks włosów to profesjonalny zabieg fryzjerski, którego zadaniem jest odbudowa włosa, jego regeneracja i poprawa kondycji. W efekcie włosy powinny odzyskać blask, być na nowo miękkie i elastyczne, gładkie i delikatne w dotyku.

Czym jest botoks włosów?

Botoks na włosy polega na wtłoczeniu we włosy składników odżywczych, które uzupełniają ubytki między korą a otoczką włosa. Preparaty stosowane do botoksu włosów zawierają przede wszystkim kolagen i kwas hialuronowy. Botoks do włosów ma niewiele wspólnego z popularnym zabiegiem medycyny estetycznej. Nie ma tutaj toksyny botulinowej, nie ma też strzykawek (choć niektóre firmy oferują zabieg właśnie w postaci fiolek lub ampułek do których dołączona jest strzykawka), ale ma nawiązywać do podobnego działania. Pierwszy wygładza zmarszczki (nie ma co ukrywać w sposób inwazyjny), a drugi wygładza ubytki w strukturze włosa w sposób całkowicie bezpieczny.

Polecane produkty

Jednym z takich zabiegów polecanym przez nas jest profesjonalna kuracja do włosów B.Toxkare od włoskiej marki AlterEgo. Wyróżnia ją bardzo konkurencyjna cena na tle innych propozycji ale również doskonała skuteczność i jakość. Jest to zabieg, który wykonamy zarówno w Salonie jak i w domu w 3 prostych krokach w zaledwie 30 minut.

Częste pytania

  • Czy B.Toxkare jest skuteczny dla Ciebie? Jeśli Twoje włosy są pozbawione życia, zmęczone i zniszczone stylizacją na ciepło lub koloryzacją. Jeśli są niesforne i ciężkie w rozczesywaniu – B.Toxkare to kuracja dla Ciebie.
  • Jakie są korzyści? Unosi włosy, odmładza je i sprawia, że stają się odżywione i jedwabiście gładkie. Z każdą kuracją stają się zdrowsze i mocniejsze
  • Jak można wzmocnić trwałość rezultatów? Zabieg powinniśmy wykonać w co najmniej 3-4 seriach co tydzień. Dla podtrzymania rezultatów wykonujemy kurację raz w miesiącu lub wg potrzeb.W domu używać produktów podtrzymujących zabieg: Replumping szampon i Replumping krem.

Jak zrobić botoks włosów w domu

  1. Umyj włosy przy pomocy szamponu Be Tech Preparing. Zostawiamy na włosach na 2 min.
  2. Osusz włosy ręcznikiem.
  3. Zaaplikuj LIFTING serum w ampułce (10 ml na włosy krótkie, 20 ml na długie) dzieląc włosy na pasma. Zastosuj jednorazowy czepek.Nie stosuj suszarki hełmowej! Czas to 15 min.
  4. Nie spłukując LIFTING serum nałóż na włosy CONTOURING cream (25 – 35 ml) na 10 min.
  5. Po upływie zalecanego czasu dokładnie spłucz włosy i je wysusz.

Stosując taką pielęgnację możemy być pewni odmłodzenia naszych włosów i znacznego polepszenia ich kondycji.

Używamy cookies. Dowiedz się więcej tutaj.